Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela Hizmetleri

Işıksız tabela, tabela sistemleri içerisinde firmalar ve işletmeler tarafından en çok tercih edilen tabela türü olmakla birlikte isminden de anlaşılacağı üzere herhangi bir aydınlatma sistemi içermeyen bir tabela türüdür. Sektör fark etmeksizin tüm firma ve işletmelerin sıklıkla tercih ettiği ışıksız tabela sistemleri diğer tabela çeşitleri ile de uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

İşletmelerinizin iç ve dış mekânlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ve markanızı ön plana çıkarmanızı sağlayacak olan ışıksız tabelalarda Tabelal olarak çok çeşitli boyut, renk, materyal ve şekillerde sizlere hizmet vermekteyiz. Işıksız tabela fiyatlarına ve kalitesine doğrudan etki eden ışıksız tabela malzemesini, işletmenizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlemekteyiz.

Işıksız tabelalar sadece havanın aydınlık olduğu gündüz saatlerinde görülebiliyor olsa da gece saatlerinde faaliyet göstermeyen firmalar ve işletmeler için oldukça iyi bir tanıtım aracıdır. Hem iç hem dış mekânlarda kullanılabiliyor olması ve uygun fiyatı ışıksız tabelayı çok tercih edilen bir tabela cinsi haline getirmektedir.

İşletmenizi büyütmenin en kolay yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, son derece ekonomik yöntemlerin başında gelen ve şık alternatifler içeren ışıksız tabela hizmetini Tabelal olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin hayal gücüyle, faaliyet alanınızı ve markanızı yansıtan dijital baskıdan pleksi kesim harfe veya krom harften alüminyum kutu harfe kadar tamamı ışıksız olan oldukça şık ve ekonomik ışıksız tabelaları sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Tabelal ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıklı tabeladan, kayan yazı tabelalarına, totem tabelalarından, uyarı ve çatı ve duvar tabelalarına ve her dönemde en çok tercih edilen ışıksız tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, işletmeniz için en doğru ve en şık seçimi yapmanıza yardımcı olur.