Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Hizmetleri

Işıklı tabela firmaların isimlerinin dikkat çekmesini istedikleri noktalarda başvurduğu, diğer reklam seçeneklerine göre ekonomik yöntemlerin başında gelir. Işıklı tabelada görsellik ön plandadır. Tabelal, ışıklı tabela çeşitleri ile ilgili geniş ürün yelpazesi sunarak, kendiniz ve firmanız için en doğru seçimi yapmanıza imkân sağlar.

Firmaların ve işletmelerin kullandıkları ışıklı tabelalar genel olarak işletmelerin girişlerinde kullanılan ve tanıtım amaçlayan oldukça önemli bir unsurdur. Tasarım ve boyutları işletmenin tercihlerine göre değişen ışıklı tabelalar, özellikle akşam saatlerinde hizmet vermeye devam eden işletmeler için oldukça gereklidir.  İşletmenin fark edilmesi ve akılda kalması için büyük öneme sahip olan ışıklı tabelalarda kullanılan malzemeler de farklılık gösterir. Işıklı tabela fiyatlarına ve kalitesine doğrudan etki eden ışıklı tabela malzemesi işletmenin istekleri doğrultusunda belirlenmektedir.


İşletmenizi öne çıkarmanın en kolay yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, özellikle geç saatlerde dikkat çeken, akılda kalıcı ve son derece ekonomik yöntemlerin başında gelen ışıklı tabela hizmetini Tabelal olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin hayal gücüyle, işinizin stilini ve markanızı yansıtan profesyonel görünümlü ışıklı tabelaları sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Tabelal ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kayan yazı tabelalarına, totem tabelalarından, uyarı ve çatı ve duvar tabelalarına ve dönemin en çok tercih edilen ışıklı tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı olur.

 

Işıklı Tabela: İşletmelerin tercihlerinde ışık tabela çok önemlidir. Yeni teknoloji sayesinde elektrik masraflarınıza minimum tutar ekleyerek. Çok şık ve kaliteli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeni nesil led ler sayesinde çok yoğun suya dahi dayanıklılık göstererek arıza yapma olasılığını ortadan kaldırıyor.

Zeminden aydınlatmalı tabelalarda dahi floresan lamba yerine 360 derece mercekli modül led ler kullanılabilir hale geldi. Gelişen led teknolojisi sayesinde pleksi üreten firmalar da teknolojiye ayak uydurarak difizörlü pleksi dediğimiz led ışığını daha iyi süzerek iz yapmadan kullanıma sundu.